Loading

Kurumsal

Kurumsal

1955 Yılında Fevzi EMİNOĞLU tarafından kurulan şirketimiz ilk olarak Rize’de Eminoğlu İnşaat Kolektif Şirketi olarak inşaat ve hırdavat sektöründe projelerine başlamıştır.  Daha sonrasında Türkiye genelinde yapmış olduğu projeleriyle kalite ve güvenilirliği kazanmıştır.

2003 yılından bu yana ithalat ve ihracat işlerini Datsu İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirketi üzerinden sürdürmekteyiz. Firmamızın başarısındaki önemli nedenlerin başında her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, ticari ahlakı ve önemli bir bilgi birikimi gelmektedir. Ülke genelinde hemen hemen her ilde yetkili bayi ve servis noktası ile hizmetini sürdüren firmamız, aynı zamanda hem teknik konuları hem de pazarlamayı kapsayan personel eğitimi programlarını da yürütmektedir.

Firmamızın ulaştığı başarının arkasında müşteri memnuniyeti odaklı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Tüm faaliyetlerimizde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten firmamız, sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Datsu firması hizmetlerini her zaman güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da etrafını aydınlatmaya devam etmektedir.

ÜST